Właściciel


Ponad 20 lat praktyki w branży księgowej, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Krakowie / nr w rejestrze Z/31/002436/. Wiedzę merytoryczną potwierdziłam stosując ją w praktyce. Pogłębiam na bieżąco wiedzę księgową by sprostać wymogą codziennie zmieniającego się rynku.

Moja rola w biznesie:

Księgowość nie może być oderwanym od rzeczywistości tworem, któremu trzeba podporządkować funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Księgowość jest częścią firmy, która powinna rozumieć i dostosowywać się do planów i pomysłów przedsiębiorcy-tak ja rozumiem moją rolę w biznesie. Dbam o poprawność zapisów i dokumentów by u podstaw każdego Twojego projektu leżała zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi a jednocześnie by ich sztywna interpretacja nie ograniczała przedsiębiorczości. Nie mam tendencji do korygowania biznesu, każdy pomysł przyjmuję z zainteresowaniem, słucham klienta, uważnie śledzę trendy rynkowe. Nowe pomysły powstają w umysłach biznesmenów, wynikają z potrzeb zmiana, chcę w tych zmianach uczestniczyć…


Twórzmy wizje razem, rozwijajmy rynek , rozbudowujmy biznes.


Moim celem jest usługa rachunkowa – najlepsza z punktu widzenia klienta.


Bożena Grabowska-Jagła

Założyciel „Prestiż”

Zespół


„PRESTIŻ” to zespół doświadczonych księgowych specjalizujących się w rozliczaniu Fundacji i Stowarzyszeń. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnicie Państwo sobie komfort i spokój. Wszelkie operacje rachunkowe odbywają się pod czujnym okiem naszych specjalistów oraz doradców. „PRESTIŻ”  to idea, wizja księgowości aktywnej i elastycznej, gotowej dostosować się do niekonwencjonalnych pomysłów biznesowych naszych Klientów. Zmieniające się w ostatnich latach warunki rynkowe, coraz wyższe wymagania konsumentów wobec produktów i usług, a przede wszystkim bezwzględna konkurencja, zmusza Cię do poszukiwania rozwiązań nie generujących wysokich kosztów. Poszukujesz pewnych i szybko działających partnerów biznesowych rozumiejących znaczenie mobilności, fundamentów współpracy opartej na otwartości i elastyczności.

Taką mamy wizję „PRESTIŻ”. Tak współpracujemy i współtworzymy projekty rynkowe, uczestnicząc w ich realizacji w obszarze rachunkowo – podatkowym oraz budżetowo – finansowym.

Dla rozpoczynających działalność gospodarczą lub zakładających spółkę „Prestiż” Kancelaria Księgowo-Podatkowa oferuje bezpłatną pomoc przy załatwianiu formalności. Nie będą musieli Państwo fatygować się do Urzędu i załatwiać wpisu do CEIDG, REGON, NIP, rejestracji do VAT czy ZUS. Wystarczy zlecić to nam a my bezpłatnie zajmiemy się wszystkim i załatwimy sprawę szybko, skutecznie i za darmo . Klient opłaca jedynie wymagane prawem opłaty skarbowe. W podobny sposób również pomożemy założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy doświadczenie w zakładaniu spółek elektronicznie.

Osobom prowadzącym już działalność gospodarczą proponujemy profesjonalne wsparcie w biznesie. Dążymy do tego aby klient mógł skupić się na własnym biznesie, dążeniu do rozwoju i maksymalizacji zysków, a całą papierkową pracę powierzyć nam. Szczegóły w naszej ofercie.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych. Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i każdy jest dla nas równie ważny. Analizując sytuację, potrzeby i oczekiwania dostosowujemy ofertę i formę współpracy.


Zespół „Prestiż” Kancelaria Księgowo-Podatkowa- zaprasza do współpracy!